czlonek teppfa

Polskie Stowarzyszenie

Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych

Główną ideą Stowarzyszenia

jest prowadzenie działalności integrującej środowisko wytwórców rur i kształtek

Celem Stowarzyszenia

jest upowszechnianie rur i kształtek z tworzyw sztucznych

Znak "Dobry Wybór"

Publikacje, informacje techniczne

Konferencje i seminaria branżowe

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Tegoroczna VI edycja Forum Ochrony Środowiska, organizowanego przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2021 r. w formule on-line.

Tematem przewodnim pierwszego dnia Forum będzie „Europejski zielony ład”, czyli plan działań Unii Europejskiej dotyczących ochrony środowiska oraz przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym. Co oznacza ten projekt, czym jest neutralność klimatyczna, ochrona bioróżnorodności, jakie są szanse, zagrożenia, w tym dla branży wod-kan, to tematy, które zostaną poruszone w pierwszym dniu Forum.

Dzień drugi poświęcony zostanie wodzie: zmianom proponowanym w projekcie nowej dyrektywy ws. jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, poznaniu informacji nt. przygotowania branży do wdrożenia dyrektywy, bezpieczeństwu dostaw wody z perspektywy Ministerstwa Zdrowia.

Drugiego dnia Forum prelekcję pt. „Systemy wodociągowe z tworzyw sztucznych – gwarancja niezawodności i jakości wody do spożycia” wygłosi Piotr Falkowski – dyrektor biura Polskiego Stowarzyszenia Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych, które jest Partnerem Strategicznym Forum.

Forum.jpg


Pokaż wszystkie
Posiedzenia Zarządu
Walne Zebranie

Członkowie Stowarzyszenia