czlonek teppfa

Polskie Stowarzyszenie

Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych

Główną ideą Stowarzyszenia

jest prowadzenie działalności integrującej środowisko wytwórców rur i kształtek

Celem Stowarzyszenia

jest upowszechnianie rur i kształtek z tworzyw sztucznych

Znak "Dobry Wybór"

Publikacje, informacje techniczne

Konferencje i seminaria branżowe

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” poinformowała, że planowana data Targów WOD-KAN w 2021 roku została ustalona na 28-30 września 2021 roku. W związku z pandemią koronawirusa, IGWP zaproponowała również nowy, atrakcyjny format wystawienniczy - wirtualną platformę targową WOD-KAN 2.0.

Głównym elementem platformy są wirtualne targi WOD-KAN. Organizacja wystawy online pozwoli firmom działającym w naszym sektorze gospodarki na prezentację swojej oferty w jednym miejscu. Wystawcy mają do dyspozycji stoiska, na których, oprócz informacji o firmie i danych kontaktowych, mogą umieszczać katalogi, filmy, materiały do pobrania, informacje o promocjach i nowościach rynkowych.

Ich najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość natychmiastowego kontaktu z wystawcą za pośrednictwem wideokonferencji (Skype) lub pozostawienia prośby o kontakt w dogodnym dla klienta terminie. Portal dzięki integracji z odpowiednimi narzędziami przewiduje też możliwość organizacji i transmisji pokazów na żywo, webinarów oraz sesji pytań i odpowiedzi. Wystawcy będą mieli również możliwość zamawiania dodatkowych usług marketingowych oferowanych przez Izbę z poziomu swojego konta: banerów, mailingów dedykowanych do bazy IGWP, artykułów i reklam w naszych wydawnictwach. W ramach portalu zorganizowane zostaną również poszczególne etapy konkursu Grand Prix Targów WOD-KAN i wyłonione najlepsze nowe produkty.

Odwiedzający wirtualne targi będą mogli w łatwy sposób pozyskać cenną wiedzę o nowościach branżowych, innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Poruszanie się po targach ułatwi nie tylko wirtualna hala z oznaczeniem wystawców, ale również rozbudowane wyszukiwanie według kategorii, nazw i słów kluczowych. Nawigacja po stoiskach będzie prosta i intuicyjna.

Portal to nie tylko targi. W zamyśle organizatorów ma być akceleratorem wiedzy o branży. Będą tam publikowane ciekawe artykuły techniczne, informacje o nowościach i specjalnych ofertach dostarczone przez wystawców. W kolejnych etapach planowana jest rozbudowa portalu o wirtualną giełdę pracy oraz sferę edukacyjną, gdzie wystawcy będą mogli zamieszczać materiały do wykorzystania przez studentów, wykładowców czy osoby powiązane z kształceniem zawodowym.

Przedstawiciele branży, jak i wystawcy będą na bieżąco informowani o postępach prac i nowych funkcjonalnościach portalu.

O IGWP

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” jest jedyną organizacją samorządu gospodarczego w branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce. Powstała 14 września 1992 r. i dziś zrzesza ponad 500 przedsiębiorstw rynku wody i ścieków.

wodkan_mailing-580x290px.png


Pokaż wszystkie
Posiedzenia Zarządu
Walne Zebranie

Członkowie Stowarzyszenia