Tom Van Gyseghem nowym prezesem TEPPFA

Tom Van Gyseghem nowym prezesem TEPPFA

Europejskie organizacja branżowa TEPPFA,  zrzeszająca producentów rur z tworzyw sztucznych, poinformowała o powołaniu Toma Van Gyseghema na stanowisko prezesa tego stowarzyszenia. Nowy prezes swoją dwuletnią kadencję rozpoczął w dniu 28 maja br.

Tom Van Gyseghem jest obecnie dyrektorem ds. wzrostu (CGO) koncernu Aliaxis , światowego dostawcy zaawansowanych systemów rur z tworzyw sztucznych.

Swoją karierę w Aliaxis rozpoczął w 2005 roku, przez ostatnie lata pełnił w koncernie kilka prestiżowych funkcji, w tym dyrektora odpowiedzialnego za rynki azjatyckie.  W czerwcu Gyseghem ma przenieść się do Brukseli aby nadzorować działania marketingowe i innowacyjne na rzecz Aliaxis.

Nowy prezes TEPPFA kształcił się na  uniwersytecie w Leuven (Belgia), posiada również tytuł Master in International Business zdobyty na uniwersytecie Konstancji (Niemcy).

Tom Van Gyseghem zastąpił na stanowisku szefa TEPPF Fausto Bejarano, który przechodzi na emeryturę.

– Jestem zaszczycony i podekscytowany nową rolą oraz rozpoczęciem współpracy z zespołem TEPPFA w tym niezwykle ważnym dla branży rur tworzyw sztucznych czasie. TEPPFA jest jednym z wiodących głosów naszej branży w Europie i nie mogę doczekać się aby na stanowisku prezesa tej organizacji móc zwiększać świadomość społeczną ekologicznych cech rur z tworzyw sztucznych – powiedział Van Gyseghem.