Spis referatów zawartych w materiałach konferencyjnych - konferencja techniczna pt. "Sieci wodociągowe z tworzyw sztucznych. Nowe rozwiązania z polipropylenu i polietylenu"
Spis referatów zawartych w materiałach konferencyjnych - konferencja techniczna pt. "Sieci wodociągowe z tworzyw sztucznych. Nowe rozwiązania z polipropylenu i polietylenu".
Prezentacja PRiK
Prezentacja Borealis - Kształtując przyszłość tworzywami sztucznymi
H. Hammar
Water for the world
P. Pucek, P. Dudek, K. Oboza, H. Adamus
Doświadczenia eksploatacyjne z użytkowania tworzywowych i betonowych systemów kanalizacyjnych oraz wpływ infiltracji wód podziemnych na ilość oczyszczonych ścieków
J. Pawlicki, G. Dreiling, H. Hammar, C. Salles
Tworzywa sztuczne w systemach wodociÄ…gowych i kanalizacyjnych
M. Kwacz, J. Zadrosz
Przykłady zastosowańsystemów rurowych z tworzyw sztucznych w sieciach podziemnych
T. Meijering
Systemy rurowe o ściankach strukturalnych zgodne z normą EN 13476 Dobrze działające systemy rurowe z tworzyw sztucznych
G. Dreiling
Zalety sieci kanalizacyjnych z PP. Nowe gatunki PP - Boreco. Wyroby sieciowe
M. Błajet
Zalety sieci kanalizacji grawitacyjnej z tworzyw termoplastycznych w porównaniu z siecią
z materiałów tradycyjnych
R. Jankowski
Porównanie aspektów ekonomicznych stosowania systemów z tworzyw sztucznych z systemami wykonanymi z materiałów tradycyjnych (kamionka) w kanalizacji grawitacyjnej
B. Majka
Warunki budowy sieci zewnętrznych z tworzyw sztucznych (PN - ENV 1046)
W. Kupraszewicz
Wykonywanie próby szczelności rurociagów z tworzyw sztucznych
C. Salles
Zalety sieci wodociągowych z PE. Nowe innowacyjne materiały PE
K. Marzejon
Różnice w projektowaniu sieci z tworzyw sztucznych w porównaniu z sieciami z materiałów tradycyjnych
M. Shepherd, A. Headford, R. Jordan, S. Reeves, D. Walton
Opracowanie modelu kosztów pełnego cyklu życia magistral wodociągowych









